Download Lagu Mp3 Terbaik 2022, Gudang Lagu Terbaru Gratis

Download spanyol Kom nist ark s Ay Carmela T rk e Altyaz l Mp3

Download Lagu MP3 & Video: %query%. Download Lagu %query% MP3, Video Mp4 & 3GP, Dapat kamu download secara gratis di lurkmusic.com.

How to Download:

  • Click 2x
  • If popunder / newtab ads appear, ignore them and return to this page!
  • If it's slow or an error, use an alternative download link!
  • If popunder / newtab ads appear, ignore them and return to this page!

↓↓↓↓↓↓↓

↑↑↑↑↑↑↑

Kanala destek olmak istiyorsanız;
BTC-adresimiz: 17vqBxgoKUjD6o8zD1DXURcXFL7xu5ktvL

* = Cezayir, Fas ve Tunus'un ana etnik grubu. Burda İspanyol Tarihine bir referans var: Cumhuriyetçi mücadele için metafor olarak Reconquista kullanılıyor.
●▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ☪☪ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬●
TheKhanate facebook sayfası: bit.ly/khanatefacebook
Facebook Grubumuz :
facebook.com/groups/1107020936069688/
Twitter: twitter.com/TheKhanate
TheKhanate 2: goo.gl/mtcBEv
●▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ☪☪ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬●
Ay Carmela, El paso del Ebro ("Ebro Nehri'nin geçişi") veya Viva la XV Brigada ("Yaşasın 15. Tugay") olmak üzere iki şiir ile bilinen İspanya İç Savaşı sırasında bestelenmiş bir şarkı.

İspanya'daki cumhuriyetçilerin söylediği bir sosyalist şarkısı olan bu şarkı, faşist Franco'nun önderliğinde giden Faşist ordusuna verilen savaşın sözlere dökülmüş halidir.

İlk zamanlarda pek tanınmadıysa da 1937 yılında savaşın bitiminin iki yıl kalmışken oldukça ün kazanmıştır. İspanyol cumhuriyetçi askerlerinin ağzından düşmeyen bir şarkı haline gelmiştir. Faşizme karşı silahlanmış askerlerin kış gecesinde ateşin önünde söylediği bir şarkıdır Ay Carmela.

Yazar Ernest Hemingway'ın İspanya İç Savaşı'nda ve diğer savaşlarda geçen hikayesini de anlatan Hemingway ve Gellhorn isimli filmde, şarkının her iki versiyonu da kullanılmıştır.

Recent Download